Služby

Komplexní diagnostika celého těla

K odhalení individuálních problémů klienta je nutný prvotní osobní kontakt s ním a zjištění typu, projevů a frekvenci potíží. Následně provedeme komplexní diagnostiku celého těla. Poté doporučíme a nabídneme patřiční individuální fyzioslužby, jejich provádění, frekvenci a celkový rozsah. V případě zájmu klienta o pravidelná preventivní či udržovací zdravotní a kondiční cvičení si může klient zvolit skupinové lekce dle vlastního uvážení.

Pilates a zdravotní cvičení

PILATES není pouhým cvičením s náhodným výběrem určitých pohybů. Je to ucelený systém fyzického a psychického formování, částečně rehabilitační pomoc, vedoucí ke zvětšení Vaší fyzické síly, koordinace a flexibility. Zároveň pomáhá zmírnit stres či zlepšit duševní koncentraci. Proto je pilates určen pro každého, bez věkového, fyzického či dovednostního omezení.

Post-fyzio terapeutická pomoc

Pravděpodobně každý za život navštívil z jakéhokoli důvodu klasickou rehabilitaci která nám byla předepsána lékařem. Většinou to bylo z důvodu léčby poúrazového stavu nebo bolesti na pohybovém aparátu. Taková rehabilitace je ale omezená počtem návštěv. My se ale soustředíme na trvalejší zlepšení stavu pacienta do budoucna. Přesvědčujeme se, že značná část klientů využívá naše služby právě proto, že by rádi pokračovali v daném cvičení, aby se jejich stav neustále zlepšoval. Tuto službu ocení sportovci při léčbě poúrazových stavů, ale také všichni, kteří se rozhodují, jak navázat na započatou cestu za zdravým tělem.

Ploché nohy, skolióza, valgozita kolen a kotníků, aj.

Ploché nohy, valgozita kolen a kotníků, skolióza, hyperkyfóza, hyperlordóza a jiné poruchy způsobují stále častěji, že se náš pohybový aparát stává lehce disfunkčním. U někoho se může stát, že jejich stav dojde až do extrému, a jakýkoli pohyb je pro ně velmi problematický. Každá z výše uvedených diagnóz má své opodstatnění i v oblasti psychosomatiky a každá se dá prostřednictvím správného cvičení napravit nebo minimálně dostat se do takového stavu, který Vám již nebude činit jakékoli bolesti. Těla nám prostřednictvím bolesti vysílá signály a je jen na náš, kam až tento stav necháme dojít a jak se k němu postavíme při jeho následném léčení. Tyto problematické stavy řešíme nejen u malých dětí a adolescentů, ale také u sportovců a dospělých jedinců.

Individuální a skupinová cvičení

SKUPINOVÉ HODINY:

Můžete k nám přijít si zacvičit i jen tak pro radost z pohybu.

U nás skupinové hodiny trvají přesně 60 minut (někdy i déle), tudíž si opravdu vychutnáte, jak samotné cvičení, tak i kvalitní protažení a regeneraci. Lekci může navštívit prakticky kdokoli, protože každý cvik upravujeme dle zdravotních a fyzických možností každého jedince s vysvětlením, proč daný cvik cvičíme, a jaká jsou rizika nesprávného provedení. Na každou lekci je omezený počet klientů -je tedy nutná předchozí rezervace.